O prošlim projektima….

Udruga Korak djeluje na području Baranje 10 godina. Kroz svoje djelovanje proveli smo više projekata od kojih su najznačajnije rezultate dali “Od krpice do torbice” projekt edukacija i zapošljavanje žena iz ruralne sredine u tekstilnoj industriji koji je pokazao održivost i osnovano je j. d. o. o. koje još uvijek pozitivno posluje.
Još bi htijeli navesti projekte za očuvanje okoliša, uklanjanje opasnih alergena ambrozije, pomoć potrebitima kroz razne akcije mladih; psihosocijalno osnaživanje hrvatskih branitelja i članova njihovih obitelji koje provodimo u kontinuitetu svake godine sa manjim modifikacijama uz potporu Ministarstva hrvatskih branitelja.  U sklopu projekta uručene su potrebitima potpore u vidu paketa pomoći i drva za ogrijev te organizirane društveno sportske radionice i izleti. U sve aktivnosti su uključena djeca korisnika bilo kao pokretači ili izvoditelji aktivnosti.