Udruga za rad sa socijalno osjetljivim skupinama "Korak" Darda

Ljubičasti dan 2024. Podržimo oboljele osobe malom gestom noseći nešto ljubičasto

Kako se uključiti u Ljubičasti dan 2024. godine?

Ove godine ćemo obilježiti već 15. Ljubičasti dan u Hrvatskoj i održati već OSMU biciklijadu!

Središnja manifestacija ponovno će postati tradicionalna manifestacija „Bicikliraj za epilepsiju!“ koja će se održati u nedjelju, 24. ožujka 2024. godine,  okupljanjem i prigodnim skupom na Europskom trgu u Zagrebu, uz štand s edukacijskim i promotivnim materijalima, u periodu od 11:00-14:00 sati. U 11:30 će Ljubičastu himnu izvesti djeca s epilepsijom i Glazbena škola El Musicante uz puštanje ljubičastih balona. U 12:00 sati počinje povorka biciklista koja će se kretati sljedećom rutom: Europski trg – Vlaška ulica – Palmotićeva ulica – Boškovićeva ulica – Hebrangova ulica – Trg Republike Hrvatske – Masarykova ulica – Ulica Nikole Tesle – Zrinjevac – Trg Josipa Jurja Strossmayera (istočna strana) – Ulica Pavla Hatza – Draškovićeva ulica – Šoštarićeva ulica – Trg Josipa Langa – Branjugova ulica – Vlaška ulica – Europski trg.  U 12:40 sati će se održati prigodni, popratni plesni program – Zumba® Master Class.

https://us02web.zoom.us/j/84787465830?pwd=d3dSa21CSUwvOU9LL1JybWEzbDN1UT09

Podijeli

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostale obavijesti

OBAVIJEST

Dragi korisnici udruge Korak Zbog velikog toplinskog vala udruga će se zatvoriti dok ne budu normalne temperature, a ujedno da bi mogli