Udruga za rad sa socijalno osjetljivim skupinama "Korak" Darda

Sudjelovanje na edukaciji “Uloga građana u sustavu civilne zaštite”

Dana 04. ožujka Udruga Korak sudjelovala je na edukaciji ministarstva unutarnjih poslova i ravnateljstva civilne zaštite, a u organizaciji općine Darda u svrhu ponavljanja, jačanja i širenja znanja u kriznim situacijama.
Civilna zaštita sustav organiziranja sudionika, operativnih snaga i građana za ostvarivanje zaštite i spašavanja ljudi, životinja, materijalnih i kulturnih dobara i okoliša u velikim nesrećama i katastrofama te otklanjanje posljedica terorizma i ratnih stradanja. 
Ovdje je važno reći/podsjetiti građanstvo na jedinstveni sustav za hitne slučajeve dostupan 24/0 h na jedinstvenom europskom broju 112. 

Podijeli

Facebook
Twitter
LinkedIn

Ostale obavijesti

OBAVIJEST

Dragi korisnici udruge Korak Zbog velikog toplinskog vala udruga će se zatvoriti dok ne budu normalne temperature, a ujedno da bi mogli